Film, tv...

Page 18 of 20 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Film, tv...

Post by Tanja on 15th April 2012, 06:07

Kako ja nisam bas neki veliki ljubitelj filmova (mislim volim pogledati, ali sad da gledam cesto, ne bas), ne znam kada cu ga gledati. Ali da javicu ti kako je proslo :)

I ja moram da nadoknadim sve propustene epizode Once upon a time cim prodju kolokvijumi :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 10378
Registration date : 2009-08-12

View user profile

Back to top Go down

Post by Tija123 on 15th April 2012, 07:20

RedHeaded wrote:Dojavi dojmove :)

I samo da dodam: Dr.House mi je trenutno na repertoaru. Obožavam!

Ma Dr. House je prelegendaran. Meni najdraža serija... Iako mi tamo više ne glumi najdraži glumac. Sad Sad Sad
Tija123
Step from the road to the sea to the sky

Number of posts : 149
Registration date : 2011-12-26

View user profile

Back to top Go down

Post by RedHeaded on 15th April 2012, 09:23

Kal Penn aka Dr.Kutner? namig
RedHeaded
I am what I am Most motherfuckers Don't give a damn

Number of posts : 1141
Registration date : 2011-05-26

View user profile

Back to top Go down

Post by Tija123 on 15th April 2012, 09:36

Ahaaa... Sad Hahahaha FuZzy
Tija123

View user profile

Back to top Go down

Post by RedHeaded on 15th April 2012, 09:39

Srećom, Dr. Chase je opstao svih 8 sezona FuZzy
RedHeaded

View user profile

Back to top Go down

Post by Tija123 on 15th April 2012, 09:53

Hahahahaha da. :) Ajoj a sad će uskoro biti kraj, zadnja im je 8 sezona.. Sad
Tija123

View user profile

Back to top Go down

Post by RedHeaded on 15th April 2012, 11:21

Tell me about it.. Paatim ju preko neta i deprimiram se na kraju svake epizode jer znam da ih je još par preostalo Sad
RedHeaded

View user profile

Back to top Go down

Post by Tija123 on 15th April 2012, 21:05

Ajmee ne znam šta ću kad dođe kraj. Sad Predlažem da krenemo skroz od početka, od prve sezone. xD Al nisu tako dobri više slučajevi kao prijašnji, valjda im ponestaje ideja... A i čini mi se da se sad serija puno više radi o njihovim privatnim životima. :/
Tija123

View user profile

Back to top Go down

Post by RedHeaded on 25th April 2012, 02:49

Da, na početku je definitivno bilo najzanimljivije.. U većini serija je tako Rolling Eyes KAsnije im ponestaje ideja i to se jako osjeti na scenarijima Rolling Eyes

No, kako je House na odmaku, The Big bang theory pratim na netu, tražim si novu seriju. Preporuke koje sam dobila: Californication i That 70's show.
Danas skinula That 70's show. Sezona 1.
Izgleda da ništa od učenja do kraja školske godine
:D FuZzy
RedHeaded

View user profile

Back to top Go down

Post by slowhand on 25th April 2012, 03:25

gledaj breaking bad,serija koja te svaku sekundu cini da ne trepnes ,pa onda imas homeland,i8sto genijalna serija

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I find that the best way to do things is to constantly move forward and to never doubt anything and keep moving forward, if you make a mistake say you made a mistake.Everything's very perfectly balanced; for all the horrible things in the world there's lots of good things.(John Frusciante)
slowhand

Number of posts : 1529
Registration date : 2009-11-26

View user profile

Back to top Go down

Post by Nick The Spamlord on 25th April 2012, 07:26

Gledaj Breaking Bad. Meni nije nesto zanimliva ali skoro celo drustvo gleda, narocito zenski deo :)

Ako hoces nesto kratko i smesno gledaj [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Say it loud I'm SPAMLORD And I'm proud !
Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

Number of posts : 12176
Registration date : 2008-11-18

View user profile

Back to top Go down

Post by slowhand on 25th April 2012, 10:43

breaking bad je jos bolje u 2,3 i 4. sezoni,spamlorde nemoj da odustajes od ove serije...a sto se tice sitcoma iliti humoristickih serija,gledajte the office i genijalnog dvajta shruta:)

I find that the best way to do things is to constantly move forward and to never doubt anything and keep moving forward, if you make a mistake say you made a mistake.Everything's very perfectly balanced; for all the horrible things in the world there's lots of good things.(John Frusciante)
slowhand

View user profile

Back to top Go down

Post by mary*frusciante on 26th April 2012, 02:01

Što se tiče sitkoma, volim pogledati Dva i po čoveka, kada uhvatim na b92. :)
mary*frusciante

Number of posts : 3160
Registration date : 2009-01-09

View user profile

Back to top Go down

Post by Nick The Spamlord on 26th April 2012, 08:02

slowhand wrote:breaking bad je jos bolje u 2,3 i 4. sezoni,spamlorde nemoj da odustajes od ove serije...a sto se tice sitcoma iliti humoristickih serija,gledajte the office i genijalnog dvajta shruta:)
Gledao sam negde do 5. epizode druge sezone i nikako nisam uspeo da se udubim u pricu...

Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

View user profile

Back to top Go down

Post by 21st Cherry Boy on 31st May 2012, 09:35

Upravo pogledano: Repo! The Genetic Opera [2008]

Prijateljici iz razreda se jako svidio film pa me je "natjerala" da ga i ja pogledam.
Ona je oduševljena. Ja mislim da nije loše (nimalo) ali ipak nisam toliko oduševljena kao ona.

To je horror-rock mjuzikl. Radnja se zbiva u bliskoj budućnosti, zavladala je epidemija odumiranja ljudskih organa koja je omogućila industriji za presađivanje organa da vlada svijetom. Potreba za ljudskim organima je toliko velika da je ozakonjeno otimanje ograna, a dugovi se otplaćuju zapljenom organa koji se vade iz dužnika na živo.
Dalje vam neću pisati jer bih pokvarila radnju.

Ideja filma mi se svidjela jako, ali ne mogu reći da mi je film odličan. To je jedan od onih filmova koji su tu da vas zabave u slobodno vrijeme. I to je sve.
Pjesme me se nisu posebno dojmile također, iako nisu loše.
Cijela priča je jako tužna i mračna. Radi se o jednoj baš tipičnoj bajci, ali bez pretjerano sretnog završetka.
Moram reći da sam se rasplakala pred kraj.

Zanimljivost bi možda bila da u ovom filmu glumi i Paris Hilton. Ako vam to išta znači.
21st Cherry Boy
More will be revealed my friend

Number of posts : 563
Registration date : 2012-01-09

View user profile

Back to top Go down

Post by 21st Cherry Boy on 12th December 2012, 08:47

Prekrasan film sam gledala danas.
Zove se The Fall.
Djevojcica Alexandria je hospitalizirana zbog slomljene ruke. U bolnici upoznaje Roya, kaskadera kojem su noge paralizirane... i on joj prica pricu o porijeklu njezina imena. Kasnije joj kaze da ce joj ispricati jednu epsku pricu ako mu opet dodje u posjet sljedeci dan.
Djevojcica naravno dodje i tu pocinje avantura...
Receno mi je da je film je sniman na raznim lokacijama po cijelome svijetu, dakle nije sve namjesteno u studiju. Prica je jako dirljiva. I tuzna i zabavna...
Mislim da mi je ovaj film postao jedan od najdrazih. ^^
21st Cherry Boy

View user profile

Back to top Go down

Post by Charlie`From`Stadium on 12th December 2012, 22:16

Gledali smo ovaj film pre par dana. :) Nije los. Zanimljiv je. Ali ne bas ni previse dobar. Ocena 7.3 (Obozavam filmove, ali jako retko naletim na neki koji me odusevi. Kao npr. Big Fish ili tako neki film) Sad

Charlie`From`Stadium

Number of posts : 6873
Registration date : 2008-05-20

View user profile http://charliefromstadium.blog.hr

Back to top Go down

Post by Tanja on 13th December 2012, 07:11

Zvuci zanimljivo. Moram ga skinuti jer nisam odavno neki film pogledala.

Cisto da ne bude zabune, pricamo li o ovom filmu [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

View user profile

Back to top Go down

Post by 21st Cherry Boy on 13th December 2012, 07:48

To je taj.
Svakako javi dojmove kad pogledaš. :)
21st Cherry Boy

View user profile

Back to top Go down

Post by slowhand on 13th December 2012, 12:46

serija homeland je remek djelo,obavezno gledajte...

slowhand

View user profile

Back to top Go down

Post by rain-dance-maggie98 on 14th December 2012, 02:18

Ali se ni jedna serija ne moze porediti sa Dr. Houseom! Jednostavno je pregenijalan! Pogledala sam sve sezone nekoliko puta i svaki put me iznova odusevi. Obozavam ga! charlie

Vec dugo se pripremam pogledati film Hachiko: A Dog's Story, ali se ne usudim. Previse sam osjetljiva sto se zivotinja tice i znam da ce me takav film totalno slomiti.
rain-dance-maggie98

Number of posts : 1648
Registration date : 2012-07-06

View user profile

Back to top Go down

Post by Tanja on 16th December 2012, 07:49

Oke...skinucu ga. Kad nadjem vremena gledam ga :)

Tanja
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

View user profile

Back to top Go down

Post by Charlie`From`Stadium on 16th December 2012, 22:34

rain-dance-maggie98 wrote:Ali se ni jedna serija ne moze porediti sa Dr. Houseom! Jednostavno je pregenijalan! Pogledala sam sve sezone nekoliko puta i svaki put me iznova odusevi. Obozavam ga! [You must be registered and logged in to see this image.]

Vec dugo se pripremam pogledati film Hachiko: A Dog's Story, ali se ne usudim. Previse sam osjetljiva sto se zivotinja tice i znam da ce me takav film totalno slomiti.

Ja cu opet da budem opozicija. Nadam se da nema ljutnje. Ali mi nije jasno kako nekome nije malo "glupo" to sve, nacin na koji on i njegov tim resavaju te probleme (bolesti) ili sta god. Mislim, ne da je bajkovito. Nego je stvarno previse bajkovito. Cesto mozes predvideti sta ce se i kako dogoditi u nacinu i razresenju "misterije". A to tek ubija svu draz. I sve je sastavljeno tako da je nas doktor iritirajuce premudar i nepobediv. Bolno, preterano. Znaci Rambo verzija. To je samo jedan moj dozivljaj ove serije. Nista vise. Nemojte me lincovati. :)
Charlie`From`Stadium

Back to top Go down

Post by Mastaliste on 18th December 2012, 08:01

Serija Dr House moja je omiljena, sam Charlie zna koliko sam ga forsirala da mi svako malo skida novu sezonu budući da sam ih bukvalno gutala. :)

On nije mnogo često gledao seriju, i znam šta želi da kaže, jer i sama bih BAŠ to zameram većini serija, većini filmova, uostalom kao dve osobe koje dele apsolutno sve jedno sa drugim, imamo nesumnjivo istovetan ukus oko većine stvari. pa i o sedmoj umetnosti.

Ali, moram pojasniti, DR HOUSE nipošto nije serija sa akcentom na rešavanje zadataka, tačnije oboljenja. Štaviše sasvim neslučajno je tu baš stvar u kojoj se svaka serija završava sumničanjem na tri iste bolesti, na tri iste dijagnoze.
Akcenat je na tom razrušavanju iluzije o savršenim likovima lekara koju sa sobom nosi svaka druga serija o lekarima, rušenje predrasude o požrtvovanim lekarima, jer jasno je jedno, svako svoj poziv i svoje zanimanje bira samo zbog sebe. NMe zbog pacijenata, ne zbog toga što se povezuje sa pacijentima, strepi i umire za njima. Hausu je svaki slučaj nova zagonetka, i pronicljiv je, mudar, sa opaskama punim ironije, i to je humor kakav prilično volim.

To je ono što nosi ova serija. Ne te nesavršene, i pomalo stupidne detalje serije, koji su morali biti prisutni da bi se serija gledala, a koje i mene umeju da iritiraju. Inspirisana je Šerlokom Holmsom i tu takođe ima tih krimi efekata. Takođe, momenat svepožrtvovanih lekara mora biti odmenjen nekim drugim, takođe onim koji ide u krajnost, a to je prepametan doktor. :)

Raspisah se. :)

Mastaliste

Number of posts : 1042
Registration date : 2011-11-28

View user profile

Back to top Go down

Post by rain-dance-maggie98 on 18th December 2012, 08:35

svakacast svakacast svakacast svakacast svakacast
Savrseno si to objasnila.
I moram reci da sam naucila dosta o medicini! :D

We're the brothers cup cuttin' sharp as a knife
rain-dance-maggie98

View user profile

Back to top Go down

Post by Charlie`From`Stadium on 19th December 2012, 00:03

Da, drago mi je kada neko kome se svidja serija, moze i ima snage, da tako snazno i jasno ukaze na njene velike mane. [You must be registered and logged in to see this image.] Ipak cesto ume da bude stvari koje vredjaju inteligenciju gledaoca.

Ja sam u svakom slucaju odradio svoje. I skinuo sve jednu epizodu. flower
Charlie`From`Stadium

Back to top Go down

Post by Mastaliste on 19th December 2012, 01:08

Rain dance Maggie, moram ti se najpre zahvaliti št si pohvalila moj post, a potom ti skrenuti pažnju da je dr HOuse serija u kojoj ponajmanje možeš naučiti o medicini. Jer ne znam ni šta ima da se uči osim da savladaš termine kao što su amiloidoza, sarkoidoza, jetra i oko. To su najpominjanije reči u seriji. ILi možda misliš da si naučila kako se zove koja aparatura u bolnici. :)

Mastaliste

Number of posts : 1042
Registration date : 2011-11-28

View user profile

Back to top Go down

Post by rain-dance-maggie98 on 19th December 2012, 02:10

Ali ozbiljno xD Bude tu dosta cudnih bolesti i simptoma koje ti cesto ne bi pale na pamet :D

We're the brothers cup cuttin' sharp as a knife
rain-dance-maggie98

View user profile

Back to top Go down

Post by Nick The Spamlord on 19th December 2012, 05:59

Ja preporucujem da se gleda crtani "Ronal The Barbarian"
[You must be registered and logged in to see this link.]

Parodija na sve fantasy filmove. Smejao sam se kao lud oba puta kad sam gledao :D

Nick The Spamlord
Yertle The Turtle
Yertle The Turtle

View user profile

Back to top Go down

Post by slowhand on 19th December 2012, 11:56

rain-dance-maggie98 wrote:Ali ozbiljno xD Bude tu dosta cudnih bolesti i simptoma koje ti cesto ne bi pale na pamet :D
malo se raspitah po netu-to su uglavnom sve izmisljeni slucaji i daleko od realnih....

slowhand

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 18 of 20 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

View previous topic View next topic Back to top